Home

dispari Așteptați un minut Seamana parma fotbal reclamant Respinge compătimi

Dennis Man a marcat în Benevento - Parma! Al doilea meci consecutiv în care  românul înscrie - Antena Sport
Dennis Man a marcat în Benevento - Parma! Al doilea meci consecutiv în care românul înscrie - Antena Sport

Valentin Mihăilă şi Dennis Man, out de la Parma?! Anunţul făcut de presa  din Italia: "Conducerea va analiza" - Fanatik.ro
Valentin Mihăilă şi Dennis Man, out de la Parma?! Anunţul făcut de presa din Italia: "Conducerea va analiza" - Fanatik.ro

Man a marcat încă un gol pentru Parma în Serie B. Atacantul român a înscris  împotriva lui Benevento - Eurosport
Man a marcat încă un gol pentru Parma în Serie B. Atacantul român a înscris împotriva lui Benevento - Eurosport

Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din  acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru  jucătorul român
Dennis Man, lovit din plin de ghinion. A făcut cea mai bună repriză din acest sezon la Parma, dar s-a accidentat din nou. Perioadă cruntă pentru jucătorul român

Fotbal: Cupa Italiei - Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după  prelungiri de Inter Milano | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Cupa Italiei - Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după prelungiri de Inter Milano | AGERPRES • Actualizează lumea.

Parma, depunctată » Pentru ce a fost sancționat clubul lui Man și Mihăilă

Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în  play-off-ul de promovare
Man și Mihăilă, tot mai aproape de Serie A! Parma s-a calificat în play-off-ul de promovare

Modena - Parma 1-1. Meci spectacol în Serie B! Dennis Man şi Valentin  Mihăilă, foarte periculoşi în a doua repriză! Meciul a fost LIVE exclusiv  în AntenaPLAY - Antena Sport
Modena - Parma 1-1. Meci spectacol în Serie B! Dennis Man şi Valentin Mihăilă, foarte periculoşi în a doua repriză! Meciul a fost LIVE exclusiv în AntenaPLAY - Antena Sport

Cum s-au descurcat Valentin Mihăilă și Dennis Man în Parma - Monza! Fostul  fotbalist de la
Cum s-au descurcat Valentin Mihăilă și Dennis Man în Parma - Monza! Fostul fotbalist de la

Valentin Mihăilă, mesaj pentru coechipieri după ce a marcat pentru Parma

Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea!  Criticile aduse fostului jucător de la FCSB
Italienii, fără milă față de Dennis Man după ce Parma a ratat promovarea! Criticile aduse fostului jucător de la FCSB

Parma Calcio 1913 - Wikipedia

Fotbal: Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din  Serie B, Parma - Bari
Dennis Man și Valentin Mihăilă, goluri în primul meci al sezonului din Serie B, Parma - Bari

Dezastru pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă » Parma a clacat la baraj și  rămâne în Serie B pentru încă un sezon!
Dezastru pentru Dennis Man și Valentin Mihăilă » Parma a clacat la baraj și rămâne în Serie B pentru încă un sezon!

Încă un român e dorit la Parma, lângă Man și Mihăilă: „M-au întrebat de el”

VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria  în amicalul cu Lecce - Eurosport
VIDEO | Valentin Mihăilă, încă un gol pentru Parma! Românul a adus victoria în amicalul cu Lecce - Eurosport

Antrenorul de la Parma, anunț despre Valentin Mihăilă, înainte de Parma -  Palermo. Duelul se vede exclusiv în AntenaPLAY, pe 1 aprilie - Antena Sport
Antrenorul de la Parma, anunț despre Valentin Mihăilă, înainte de Parma - Palermo. Duelul se vede exclusiv în AntenaPLAY, pe 1 aprilie - Antena Sport

Viitorul meu?”. Mihăilă şi-a lămurit situaţia de la Parma: ”Atmosfera este  diferită acum”. Cum vede lupta pentru un loc în Serie A
Viitorul meu?”. Mihăilă şi-a lămurit situaţia de la Parma: ”Atmosfera este diferită acum”. Cum vede lupta pentru un loc în Serie A

Dennis Man a marcat din nou pentru Parma!

Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto,  video şi ştiri - Soccerway
Italia - Parma Calcio 1913 - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Hulk din Parma". Colegul lui Man și Mihăilă este considerat cel mai solid  fotbalist din Italia | Sport.ro
Hulk din Parma". Colegul lui Man și Mihăilă este considerat cel mai solid fotbalist din Italia | Sport.ro